Публічна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка Бережанської міської ради

Бібліотечні новини

2 грудня Нарада бібліотечних працівників
2 грудня 2016 року відбулася нарада бібліотечних працівників Бережанської ЦБС. Відкрив нараду і виступив з питаннями виробничого характеру директор ЦБС Б.В.Була.

Зав. методично-бібліографічним відділом Л.Матус повідомила про питання, які висвітлювались на обласному семінарі директорів ЦБС на тему: «Сучасні аспекти та напрямки діяльності публічних бібліотек».

Щодо планування роботи бібліотек на 2017 рік та проведення звітності про роботу за 2016 рік, виступили заступник директора ЦБС по роботі з дітьми О.Чибрас та зав. методично-бібліографічним відділом Л.Матус.

3 листопада Семінар бібліотечних працівників Бережанської ЦБС у центральній районній дитячій бібліотеці ім. Лесі Українки
«Бібліотека – як один із центрів патріотичного виховання підростаючого покоління» – така тематика семінару, який проведено 3 листопада в центральній районній бібліотеці для дітей ім. Лесі Українки.

В ході семінару висвітлювалися питання підходів та принципів патріотичного виховання юного користувача бібліотеки.

Досвідом ділилися працівники бібліотеки – О. В. Чибрас - заст. директора ЦБС по роботі з дітьми, Н.Г. Капуста – бібліотекар читального залу. Огляд нових надходжень «Героїзм сьогодення у вітчизняних виданнях» зробила зав. відділом обслуговування центральної районної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка О.В. Когут.

В рамках семінару організовано годину цікавих зустрічей «Патріотизм – ділами і устами наших земляків». Нашими гостями були: учасник АТО В. Якимів, художник-дизайнер С. Нестеренко та бібліотекар-бібліограф Т. Тремба, кожен з яких в своїх виступах акцентував увагу на значення патріотичного виховання підростаючого покоління в сьогоднішні дні, а також розповіли про те як книга та читання допомагає у житті.

Присутні мали змогу оглянути виставку художніх робіт С. Нестеренко на патріотичну тематику та залишити свої відгуки.

У підготовці художньої частини посприяла бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Бережани Потічко Б.В., де прозвучали вірші та пісні патріотичної тематики у виконанні наших читачів - учнів 10-х класів Оленки Чорної, Тані Дуди, Лілі Мигдаль.

Модератором години цікавих зустрічей була методист ЦБ О.І. Паньків.

З виробничими питаннями виступила зав. методвідділом Бережанської ЦБС Л.І. Матус

В роботі семінару взяв участь директор ЦБС Б.В. Була.

22 вересня «Найвидатніший історик України»
«Фундатор української державності» - під такою назвою у центральній районній бібліотеці функціонує книжкова виставка, присвячена 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського. Творча спадщина М.Грушевського вражає своїм тематичним розмаїттям і фундаментальністю. Його перу належать близько 2 тис. праць з історії, соціології, літератури, фольклору, етнографії, багатотомна «Історія України - Руси», «Нарис історії українського народу», п’ятитомна «Історія української літератури» та ін. Деякі з них представлені на виставці. Крім них, виставку доповнює література про життя і діяльність найвидатнішого українського історика, який був не лише головним будівничим української демократичної держави, але і першим Президентом Української Народної Республіки в 1918 році.

Виставка адресована вчителям, студентам, учням старших класів, всім, кому небайдужа рідна історія.

2 вересня Нарада бібліотечних працівників
В читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася нарада бібліотечних працівників.

Інспектор, головний спеціаліст відділу культури, національностей, релігій і туризму РДА Головач Д.З., яка була присутня на нараді, представила працівникам директора Бережанської ЦБС на час проходження конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора централізованої бібліотечної системи за строковим договором Булу Б.В., а також відповіла на численні питання працівників щодо оплати праці, опалення в осінньо-зимовий період тощо.

Заст. директора ЦБС по роботі з дітьми Чибрас О.В. виступила із консультацією «Про роботу бібліотек з дітьми та молоддю на допомогу навчальному процесу в школах міста та району».

Про відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, популяризацію книги та професії бібліотекаря говорила у своєму виступі зав. методично-бібліографічним відділом Матус Л.І.

Також цього дня колеги мали можливість бути присутніми на тематичному вечорі «Вогонь могутнього таланту», присвяченому 160-річчю з дня народження Івана Франка.

Завершилась нарада підведенням підсумків, обміном вражень від масового заходу.

2 вересня «Я син народа, що вгору йде…»
Відзначаючи 160-річчя від дня народження і 100-річчя від дня смерті І.Я. Франка в центральній районній бібліотеці проведено тематичний вечір «Вогонь могутнього таланту».

Важко знайти у світовій культурі людину такого безмежного діапазону, як Іван Франко. «Він розум і серце нашого народу. Це боротьба, мука і щастя України. України і людськості», - так М.Т.Рильський оцінив творчу та громадську діяльність великого Каменяра.

Під час заходу працівники бібліотеки Оксана Когут, Ірина Тимон, Зоряна Мороз, Ольга Паньків, Надія Цвікович розкрили велич могутнього таланту Івана Франка, як одного з найвизначніших письменників Галичини ХІХ – початку ХХ ст.

В образі малого І. Франка перед присутніми постав учень 6 класу Бережанської гімназії Віталік Шимків.

Література книжкової виставки «Як много важить слово…» допомогла присутнім глибше пізнати життєвий і творчий шлях І.Я. Франка.

1 вересня «Символ звитяги Легіону Українських Січових Стрільців»
Історія боротьби за нашу державу сягає ще з часів Київської Русі. На початку ХХ ст. військову традицію нашого народу продовжив Легіон Українських Січових Стрільців. Це була армія справжніх інтелігентів, носіїв високих ідей і благородних ідеалів. У 1915-1917 роках Українські січові стрільці вели кровопролитні бої на подільській землі, щедро скроплюючи її своєю кров’ю. У сторінки великих і відомих подій вписано битву на горі Лисоня поблизу Бережан, що розігралася в серпні-вересні 1916 року, в якій взяли участь сотні легендарного Легіону Українських Січових Стрільців. Горі Лисоні судилося стати місцем одного із найбільших боїв першої світової війни за участю українських січових стрільців, де вкрили вони себе нев’янучою славою в боротьбі за Україну, «за її волю, за честь, за славу, за народ». До відзначення 100-річчя з часу боїв на горі Лисоня в центральній районній бібліотеці обладнано книжкову виставку «Стрілецький дзвін Лисоні», на якій представлено літературу з історії УСС, книги про героїчні бої легіону проти царських військ, про подвиги юних патріотів, які впали на схилах гори Лисоні, виборюючи кращу долю для свого народу.
2 серпня Зустріч з культурно-громадським діячем
2 серпня в приміщенні читального залу центральної районної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка було організовано зустріч бібліотечних працівників з Олексієм Мировським - жителем с. Красне, Буського району, Львівської області, молодим активістом цього краю, головою молодіжного клубу за інтересами «Сучасник», який діє при Красненській селищній бібліотеці, активним читачем цієї бібліотеки, автором 2-х різних за жанром книг – «Красненська бібліотека ім. Івана Тиктора: віхи історії та сьогодення» та «Вступ до музикознавства та коротка історія української музики».

Саме бібліотека виплекала його смаки і вподобання. Тут він збагачувався духовно, тут він випробував авторське перо.

А ще Олексій презентував поетичну збірочку своєї землячки, молодої поетеси Ярини Скоропад «Анатомія душі».

Працівники бібліотеки щиро вдячні п. Олексію за теплу зустріч та подаровані книги, які доповнять фонди нашої книгозбірні.

21 липня «Голгофа Олени Теліги»
У суспільну свідомість повернулось ім’я Олени Теліги – визначної діячки українського національного визвольного руху, блискучої поетеси, пристрасної публіцистки, для якої слова «життя» і «боротьба» були синонімами, а мученицька смерть – доказом нерозривності Слова і Чину. Олена Теліга поступово займає належне їй місце серед національних героїв і визначних діячів культури.

Відзначаючи 110-річницю від дня народження Олени Теліги в центральній районній бібліотеці проведено літературну подорож «Вітрами й сонцем Бог мій шлях намітив». У виступах, які підготували працівники відділу обслуговування Зеновія Ярема, Оксана Когут, Ірина Тимон, було висвітлено життя і творчість поетеси, як формувався її світогляд, як громадська політична діячка Олена Теліга своє недовге, сповнене боротьби життя за відродження українського духу, поклала на вівтар слави і служіння Україні. Присутні ознайомилися з викладкою літератури «Олена Теліга: життя за тризубовий стяг».

12 липня «Право – особливий вид соціальних норм»
Право завжди пов’язане з суспільним життям людини. Людина є носієм і основним споживачем його приписів (норм), а її інтереси і потреби – джерелом змісту правил поведінки людей в суспільстві. Таку тему висвітлено під час інформаційної години «Зроби крок у світ своїх прав», яку підготували і провели працівники читального залу центральної районної бібліотеки Ірина Тимон і Зоряна Мороз. Присутні мали можливість ознайомитись з літературою тематичної викладки літератури «Найвизначніші пам’ятки правової культури України».
5 липня Проведено семінар
5 липня 2016 року в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників на тему: «Читання української книги, популяризація української літератури: традиції та новації».

Про завдання і перспективи роботи бібліотек по популяризації як класичної, так і незнаної читачами сучасної української літератури проінформувала заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Чибрас О.В. У її виступі були висвітлені поради фахівця «Українська художня література - дітям».

Зав. методично-бібліографічним відділом Матус Л.І. надала консультацію по темі: «Популяризація творів української літератури у бібліотеках».

Про аспекти поповнення бібліотечних фондів творами художньої літератури вела мову зав. ВКіО Цвікович Н.Є.

Методист Паньків О.І. провела Інтернет-огляд електронних бібліотек української художньої літератури на допомогу бібліотекарям та викладачам української літератури «Українська література в Інтернеті».

В рамках семінару його учасники відвідали музей Богдана Лепкого, а також були присутні на поетичному вернісажі-зустрічі з поетесою Надією Репецькою «Сходинки її життя». Бібліотечні працівники мали можливість ознайомитись з її творами, представленими на викладці «Сходинки її життя: Надія Репецька», послухати вірші у виконанні самої авторки.

25 травня Мистець, що зберігає справжність
Володимир Савчак – мистець складний і правдивий, мудрий та наївний. Його дорога натхненна і тривала, звивиста і надзвичайно самобутня. Крізь роки, лихоліття художник ніс Божий Дар, віддавав його нам, ділився єдиним Скарбом – любов’ю до життя, до людей. До 105-річчя від дня народження художника, Почесного громадянина м. Бережани – Володимира Савчака в центральній районній бібліотеці проведено інтернет - годину «Маестро із Синіх Гір», яку підготувала бібліограф читального залу Зоряна Мороз.
12 травня До Дня матері
У травні, коли повертаються до рідного гнізда птахи, коли замаюється травами, листям і квітами природа, теплий весняний вітер приносить нам Свято Матері. Цій даті був приурочений тематичний вечір «Мати в кожного своя, та в кожного вона святиня», який проведено в читальному залі центральної районної бібліотеки. Під час заходу з уст ведучих Тимон Ірини та Северин Наталії звучали ніжні, теплі слова про найріднішу людину в світі – маму, яка любить нас безумовною, щирою любов’ю. Цікаві легенди «Серце матері» і «Вишиванка» розповіли Паньків Ольга й Цвікович Надія. Читачі бібліотеки Легка Марія – Елена (учениця 8-А кл. ЗОШ №2) та Якуб’як Максим (учень 10 кл. ЗОШ №2) декламували чудову поезію про матір. Присутні мали можливість ознайомитися з літературою книжкової виставки «Мати – берегиня роду і народу», яка присвячена українській матері, котра на важких роздоріжжях історії самовіддано боролася за добро і світло в житті своїх дітей, за продовження роду, а значить – за збереження і відродження української нації.
6 травня Вчаться бібліотекарі
Згідно плану роботи, 6 травня проведено нараду бібліотечних працівників Бережанської ЦБС. На розгляд та обговорення виносилися наступні питання:

1. Повідомлення. Про проведення 11 травня 2016 року веб-конференції «Бібліотеки Литви в умовах реформування громад».

2. Консультація. Краєзнавчі аспекти роботи з молоддю.

3. Методичні поради. Ефективні форми популяризації книги серед читачів.

Зав. методично-бібліографічним відділом Л.Матус довела до відома виробничі накази та інструктивно-методичні матеріали.

Перед присутніми виступила бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури РДА Лещишин Н.М.

21 квітня «Чорнобиль: наш біль і наша мужність»
В читальному залі центральної районної бібліотеки для учнів 8-А класу ЗОШ №2 (класовод Блажків М. Д.) проведено годину скорботи «Чорнобиль: горе і біль», приурочену 30-й річниці Чорнобильської катастрофи. Ведучі заходу бібліотекар читального залу Тимон Ірина та бібліотекар юнацького абонементу Северин Наталія ознайомили присутніх з трагічною сторінкою історії, яка стала чорною плямою на нашій блакитній планеті. Поетичні рядки В. Крищенка, М. Луківа, В. Симоненка, Б. Приступи про чорнобильську трагедію прозвучали у виконанні учнів 9-А класу ЗОШ №2 (класовод Чорна О. М.) Чорної Олени, Крук Ангеліни, Урдейчук Оксани, Швидко Анастасії та методиста по роботі з дітьми та юнацтвом Паньків Ольги. Література книжкової виставки «Чорнобиль: вічні дзвони пам’яті й скорботи» допоможе осмислити та усвідомити масштаби трагічних подій, виховати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього.
7 квітня Твоє здоров'я
Ми всі вийшли з природи. Природа в нас самих і від неї залежить наше здоров’я і наше життя. 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Цій даті був приурочений інформаційний калейдоскоп «Здоров’я без ліків, довголіття без хвороб», який проведено в читальному залі центральної районної бібліотеки. Під час заходу експонувалася книжкова виставка літератури «Моє здоров’я – дар природи і рук моїх творіння». Бібліограф читального залу Мороз Зоряна презентувала тематичний огляд літератури, представленої на даній виставці. Бесіду «Здоров’я людини і довкілля» підготувала бібліотекар Тимон Ірина.
5 квітня Підвищували фаховий рівень
5 квітня 2016 року бібліотечні працівники Бережанської ЦБС мали можливість підвищити свою кваліфікацію, відвідавши нараду, яка відбулась у читальному залі центральної районної бібліотеки.

З рекомендаціями щодо роботи сільської бібліотеки перед присутніми виступила директор ЦБС Заруцька А.Л., спеціалісти зав. ВКіО Цвікович Н.Є., бібліограф Вирста М.І., зав. МБВ Матус Л.І.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Чибрас О.В. ознайомила присутніх із умовами конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд» та наголосила, що актуальним є посилення уваги юних користувачів до історії власного коріння, культури своєї малої батьківщини, що зумовлює активізацію краєзнавчої діяльності бібліотек.

На закінчення наради відбулось творче спілкування бібліотекарів.

5 квітня «Обери професію»
Вибір професії – запорука успішного майбутнього. Професій безліч. Яку вибрати? Таку тему висвітлено під час калейдоскопу професій «Не помились, обираючи фах», який провела бібліотекар юнацького абонементу Н.С. Северин. Також велика увага була зосереджена, як знайти головну справу свого життя, щоб почувати себе задоволеним матеріально й морально, щоб приносити найбільшу користь людям, державі. У пошуках свого місця в житті можна звертатися до державної служби зайнятості. За допомогою літератури, що представлена на тематичній викладці «Співпрацюємо з центром зайнятості» присутні ознайомилися з новими професіями, які актуальні на сучасному ринку праці і допоможуть обрати фах до душі.
11 березня Шевченківські вечорниці
Відзначаючи 202-у річницю від дня народження Т. Г. Шевченка, в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулися Шевченківські вечорниці «Твоїх поезій спів високий вінчає слава вікова» за участю інтелігенції та учнів міста.

Чудове художньо-мистецьке обрамлення свята створили: Народний аматорський хор «Просвіта» (художній керівник Євгенія Біркова); тріо бандуристок Бережанської школи мистецтв у складі Романи Білоус, Інни Куртяк, Інни Пантелеймін; учнівське тріо Бережанської ЗОШ №1 у складі Андріани Ковальської, Вікторії Наконечної, Марти Боберської (художній керівник Михайло Атаманчук); солістка Лілія Слободна; жіноче вокальне тріо «Лелія»; учень школи мистецтв Володимир Данилів; викладач школи мистецтв Романа Білоус; читці – Антон Рожанський, учень ЗОШ №3 та Наталія Юрчишин, викладач БАТІ.

Уривок з вистави М. Куліша «Мина Мазайло» виконали учасники фольклорного театру «Взори» Будинку творчості школярів (керівник Олена Різник).

Презентації видань провели Зоряна Мороз, бібліограф центральної районної бібліотеки і Наталія Стрілець, в. о. директора обласного комунального музею Богдана Лепкого.

Надія Волинець, учений секретар ДІАЗ – представила портрет Т. Г. Шевченка роботи Василя Недільського.

Ведуча вечорниць - Оксана Гурська, науковий співробітник ДІАЗ.

Шевченківські вечорниці були пройняті духом великого поета і добрим свідченням незгасної людської пам’яті і пошани до Тараса Шевченка.

Читальний зал квітував святковим одягом і українськими вишитими рушниками. Присутніх частували узваром і смачними пампушками.

3 березня Виробнича нарада у бібліотеці
3 березня у читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася чергова нарада бібліотечних працівників. Із вступним словом виступила директор ЦБС Заруцька А.Л. На нараді розглянуто ряд актуальних питань бібліотечного обслуговування користувачів.

Бібліотечні працівники району мали можливість бути присутніми на презентації книжки О.В. Коковіна «Небесна Сотня. Наш біль і наша гордість».

З інструктажем з питань пожежної безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях виступили заступник начальника ДПРЧ-7 Чабан В.П. та провідний інспектор Бережанського РВ УДСНС Чорнобай В.А. Учасники наради висловили свої міркування щодо поточних питань роботи у своїх бібліотеках, шляхів їх удосконалення та різноманіття. Фото

3 березня Пам’яті Героїв Небесної Сотні
03 березня в приміщенні читального залу центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги О. В. Коковіна «Небесна Сотня. Наш біль і наша гордість». Пропоноване видання – це біографічний довідник про Героїв новітньої історії України, про тих, хто поклав своє життя на вівтар Гідності і Честі українського народу. Книга рекомендована учням, студентам, вчителям, усім, хто свято береже пам'ять про мужніх героїв України.

Під час заходу автор книги – начальник відділу культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації, історик, краєзнавець, громадський діяч Олександр Коковін, зворушливо, з тремтінням в голосі і сльозами на очах розповів, що спонукало його зібрати матеріал про справжніх патріотів своєї країни для упорядкування цього біографічного довідника.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Гичка О. Г. подякувала авторові за книгу. Своїми враженнями від книги поділилася Волинець Н. І., вчений секретар ДІАЗу. Не залишили нікого байдужими вірші, продекламовані Ольгою Паньків, методистом центральної районної бібліотеки.

Під звуки реквієму «Пливе кача» демонструвалися хвилюючі слайди про Героїв Небесної Сотні. Пам'ять про них вшанували хвилиною мовчання.

Ведучими заходу були працівники бібліотеки – Надія Цвікович та Марія Вирста.

Книга видана за сприяння Бережанської районної видавничої ради. Кожна бібліотека району отримає дане видання.

У завершальному слові директор централізованої бібліотечної системи Заруцька А. Л. акцентувала увагу на тому, аби бібліотекарі використовували книгу для патріотичного виховання дітей та молоді.

25 лютого «Джерела безсмертного слова»
Леся Українка… Це ніжне й дзвінке ім’я належить до найвеличніших імен нашого народу. Псевдонім Лариси Петрівни Косач твердо і назавжди зафіксований у пам’яті кожного українця. Відзначаючи 145-річчя з дня народження цієї славетної поетеси, в центральній районній бібліотеці для учнів 9 – 10 кл. ЗОШ №2 проведено літературний вечір «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…». Ведучі заходу – працівники бібліотеки Тимон І. М. та Северин Н. С. розкрили непересічний талант Лесі Українки, яка протягом свого життя боролась з тяжкою недугою. В її житті була постійна і невблаганна війна тіла і духу, але вона навчилась «крізь сльози сміятись». Читці – учні 9-А кл. ЗОШ №2 Чорна Олена, Марущак Оксана, Крук Ангеліна прочитали вірші, які стали міцною зброєю, в яких відображена боротьба з неміччю, сила духу, котрі зробили з неї велику поетесу. Присутні ознайомилися з літературою, представленою на книжковій виставці «Вона в віки майбутні йти повинна…».
3 лютого «Робота сучасної бібліотеки: тенденції та перспективи розвитку»
Саме такою була тема районної наради бібліотечних працівників сільських бібліотек-філіалів Бережанської ЦБС, яка відбулася 3 лютого 2016 року на базі центральної районної бібліотеки. Відкрила нараду заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Чибрас О.В. У ході її виступу було порушено актуальні питання роботи бібліотечної системи, зокрема з читачами-дітьми.

Зав. методично-бібліографічним відділом Матус Л.І. вела мову про підсумки роботи бібліотек у 2015 році ( за результатами річних звітів ).

Методист по роботі з дітьми і юнацтвом Паньків О.І. звернула увагу присутніх на значення активної участі бібліотекарів в районних семінарах, виробничих нарадах, тренінгах для самореалізації та підвищення фахової майстерності.

На завершення наради проведено огляд професійної періодики.

28 січня «Майстри кольору»
Історичні долі народів складалися по-різному, різними є їхні культури, творчі надбання. Кожний регіон світу особливий і прекрасний, а внесок кожного народу до загальнолюдської культурної скарбниці – своєрідний і неповторний. Щоб оцінити унікальний мистецький талант відомих світових художників, майстрів живопису і скульптури, шанувальники прекрасного зібралися на презентацію мистецьких журналів серії «Мастри кольору», яка відбулася в читальному залі центральної районної бібліотеки.

Під час презентації були присутні та виступили: голова Бережанської райдержадміністрації В. М. Петровський, заступник голови Бережанської районної ради Р. К. Висоцький, науковий працівник ДІАЗу Н. І. Волинець, начальник відділу культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації О. В. Коковін, начальник відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради О. В. Мельничук, директор краєзнавчого музею Н. А. Голод, режисер, літератор О. В. Різник, директор Бережанської централізованої бібліотечної системи А. Л. Заруцька.

Серію журналів бібліотека одержала в дарунок від художника, реставратора, уродженця с. Саранчуки І. І. Карася.

Завдяки п. Івану і посередництву В. М. Петровського користувачі нашої книгозбірні матимуть можливість познайомитись з цими журналами.

20 січня Різдвяні зустрічі
В Україні Новорічні й Різдвяні свята відзначаються з особливою урочистістю. Дотримуючись традицій і звичаїв українського народу, 20 січня 2016 року, в центральній районній бібліотеці відбулися бібліотечні посиденьки «Від Різдва до Меланки звучать щедрівки та колядки». В святковій атмосфері звучали колядки, щедрівки, побажання, віншування на щастя, на добро, злагоду і мир. Фото
5 січня Нарада в бібліотеці
5 січня в читальному залі центральної районної бібліотеки проведено нараду бібліотечних працівників району. Розглянуто актуальні питання роботи з питань бібліотечного обслуговування користувачів. На нараді був присутній і виступив начальник відділу культури, національностей, релігій і туризму О.В. Коковін.

Нові надходження
Іспанський любовний обман
Видатні постатті
1/47 Михайло Мороз
(1904-1992)
Афоризм дня
Хто добре запалився, той добре почав, а добре почати — це наполовину завершити.
Григорій Сковорода
Новини
Година пам’яті «Це зорі твої, Україно»
20 лютого в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Саме 20 лютого 2014 року у Києві загинула найбільша кількість мітингувальників Євромай...
20 лютого
Про нас пишуть
Козак, О. «Небесна Сотня – в домі Бога» / О. Козак...
Бібліотека-філіал села Вербова зібрала читачів, які віддали шану Героям Небесної Сотні. Захід проведено спільними зусиллями працівників культури Лапш...
Фотогалерея
«Джерела безсмертного слова»
25 лютого

Наші партнери:Наша адреса:Відділ обслуговування:Відділ комплектування і обробки літератури:ІНТЕРНЕТ-ЦЕНТР:Методично-бібліографічний відділ
 
© 2015 Публічна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка Бережанської міської ради